آموزش افزایش صدای تماس در خانواده ی Xperia Z5

آموزش افزایش صدای تماس در خانواده ی Xperia Z5

در اکثر گوشی های امروزی صدای زنگ  تماس (ringtone) بسیار پایین است و مقدار ویبره هم کاهش یافته که باعث میشود اکثر تماس های خود را از دست بدهیم و برای در غیر این صورت باید گوشی خود را همیشه به دست بگیریم که خیلی کار دشوار و خطرناک است. البته گوشی هاب سونی از لحاظ صدای خروجی مشکلی ندارند و صدای مناسبی را ارائه میدهند اما برخی از کاربران این حجم صدا را کافی ندانسته و سراغ گوشی هایی دیگر میروند اما صبر کنید سونی این بار در گوشی جدید خود از روشی جدید به نام Increasing ringtone بهره برده است که با فعال کردن آن به مرور زمان صدای زنگ افزایش میابد که نه آزار دهنده باشد و نه باعث از دست رفتن تماس هایتان شود. شاید از دست رفتن تماس ها یکی از بد ترین اتفاقاتی است که در طول روز شاهد آن هستیم پس در ادامه به آموزش افزایش صدای خروجی گوشی Xperia Z5 میپردازیم.

آموزش افزایش صدای تماس

آموزش افزایش صدای تماس حجم خروجی اسپیکرها در تماس در Sony Xperia Z5/Z5C/Z5/P:

برای افزایش حجم خروجی تنها کافیست به تنظیمات (settings) سپس به (call)  و سپس گزینه ی Increasing ringtone را فعال کنید

توجه: این آموزش صرفا برای افزایش صدای Ringtone است و تاثیری در صدای خروجب در فیلم و بازی و نوسیقی ندارد.

متاسفانه افزایش حجم خروجی صدا به صورت غیر استاندارد ممکن است به اسپیکر ها یا بلندگو (Speaker) موبایلتان آسیب برساند پس از افزایش حجم خروجی به صورت غیر استاندارد جدا خود داری نمایید.

در صورتی که موفق به انجام هر کدام از آموزش ها نشدید در بخش نظرات و یا تماس با ما مطرح کنید تا در اسرع وقت به آن رسیدگی کنیم در صورت نیاز داشتن به آموزش خاصی در خانواده ی سونی تنها کافیست در بخش تماس با ما آن را با ما در میان بگذارید تا برای شما آن را در سابت قرار دهیم.

امیواریم این آموزش کاربردی بوده باشد.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *