چگونه در سونی اکسپریا تصحیح خودکار را غیر فعال نماییم ؟

مطمئن هستم که شما هم این مشکل را دارید و یا داشتید ! میخواهید متنی را بنویسید اما چیزی که تایپ میکنید و چیزی که نوشته می شود متفاوت است . در کیبورد سونی قابلیتی به نام تصحیح خودکار وجود دارد که بیشتر مناسب زبان انگلیسی یا لاتین می باشد و برای دیگر زبان ها و خصوصا نوشتن فینگلیش ممکن است با تصحیح خودکار مشکلاتی را برای کاربران ایجاد کند . در این قسمت از سونی یار قصد داریم نحوه ی غیر فعال کردن تصحیح خودکار در گوشی های سونی را به شما آموزش دهیم . با ما همراه باشید .

چگونه در سونی اکسپریا تصحیح خودکار را غیر فعال نماییم ,غیر عافل کردن جابجای خودکار کلمات

چگونه در سونی اکسپریا تصحیح خودکار را غیر فعال نماییم ؟

۱٫تنظیمات را اجرا و وارد قسمت زبان ها و ورودی ها شوید .

Settings,How to turn text autocorrecting off on Sony Xperia

۲٫برو روی آچار تنظیمات در کنار نام کیبورد سونی لمس کنید تا منوی تنظیمات کیبورد اجرا شود . سپس بر روی بخش “Words suggestions” لمس کنید .

Words suggestions,چگونه در سونی اکسپریا تصحیح خودکار را غیر فعال نماییم ؟

۳٫در اینجا چهار گزینه پیش رو دارید . آخرین گزینه هیچ پیشنهادی به شما نخواهد داد و در هیچ متنی شما را یاری نخواهد کرد . با انتخاب گزینه ی چهارم میتوانید از تصحیح و جابجایی خودکار راحت بشید ! اما اگر میخواهید راهنمایی ها باشند و فقط جابجایی خودکار غیر فعال شود گزینه ی سوم را انتخاب کنید ( پیشنهاد ما این است ! این مورد در زبان فارسی کاربرد زیادی دارد 🙂 )

I don’t want any help when writing, not even suggestions

 

کار سختی نبود ! امیدوارم که این آموزش مورد اتسفاده ی شما قرار گرفته باشد . هر سوال و یا مشکلی دارید میتوانید در بخش دیدگاه ها از ما بپرسید !

شما ممکن است این را هم بپسندید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *